Zapraszamy na Piknik Rodzinny z bajką adopcyjną!

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością zapraszamy na kolejny „Piknik z Bajką Adopcyjną”, który w tym roku organizujemy w niedzielę 11 czerwca, w jak zawsze przyjaznym Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD „Helenów” w Warszawie przy ul. Hafciarskiej 80/86. Tak, jak w latach ubiegłych, piknik jest autorską inicjatywą rodziców i pracowników Ośrodka, wspieraną przez darczyńców. Tylko nieliczne usługi (głównie związane z korzystaniem z Ośrodka i jego atrakcjami: przejażdżki, mini zoo, poczęstunek) są finansowane przez Ośrodek Adopcyjny. Pozostałe atrakcje są efektem osobistego zaangażowania rodziców i sponsorów. Bardzo serdecznie prosimy o włączenie się w przygotowanie tego ciepłego i radosnego spotkania. Będziemy Państwu wdzięczni za wszelkie formy wsparcia organizowanej imprezy.

W programie planujemy: czytanie bajek, przedstawienie interaktywne dla dzieci, występ klauna, pokaz cyrkowy, pokaz iluzjonisty, możliwość zwiedzania mini-zoo znajdującego się na terenie Ośrodka, możliwość skorzystania  z przejażdżki konnej, pisanie chińskich znaków, loterię fantową „Każdy Los Wygrywa” z losowaniem nagrody głównej, aukcję, możliwość zakupu wydawnictw pedagogiczno-psychologicznych i specjalistycznych dotyczących adopcji, stoisko informacyjno-konsultacyjne Ośrodka, poradnictwo: psychologiczne, pedagogiczne i inne. Ponadto pyszne ciasta Ośrodka „Helenów”, katering (bułeczki, parówki, kiełbaski, herbata, kawa, woda mineralna) oraz wyroby własne uczestników Pikniku.

Zabieramy ze sobą koce. Towarzyszyć nam będą uśmiech, radość i słoneczko, niezależnie od pogody 🙂

Pozostałe atrakcje uzależnione są od pomysłowości Państwa. Zapraszamy chętnych do zgłaszania się do czytania swoich bajek. Informacje o wydarzeniu, wraz z prezentacją zdjęć z ubiegłego roku, dostępne są na naszej stronie internetowej, a także na Facebooku – https://www.facebook.com/events/1744445289198923/

W imieniu zespołu Ośrodka Adopcyjnego TPD w Warszawie,

Monika Jagodzińska