Rejs rodzin adopcyjnych z okazji 100-lecia TPD

 

Wiemy jak duże znaczenie dla dziecka i jego wiary w siebie ma poczucie przynależności, zrozumienia i akceptacji. Chcemy te wartości wzmacniać również poprzez spotkania i wyjazdy rodzin adopcyjnych, zatem serdecznie zapraszamy do udziału we flotylli kilku nowoczesnych i bezpiecznych jachtów morskich. Będziemy przemierzać po krystalicznych wodach Morza Adriatyckiego, oglądać delfiny i zawijać do najpiękniejszych Chorwackich zatoczek i portów, w których będziemy mieli okazję spróbować lokalnego jedzenia. Oczywiście nie zabraknie również wspólnie przygotowywanych posiłków, tak samo jak wspólnego wykonywania obowiązków, zabaw czy rozmów.
Liczymy również na to, że z naszego rejsu powstanie reportaż o doświadczeniach rodziców adopcyjnych.

Informacje dotyczące rejsu:
TRASA REJSU: rejs rozpoczynamy i kończymy w porcie Sukosan (ew. Split) w Chorwacji
JACHTY: 4/5-kabinowe i/lub katamarany
TERMIN REJSU: 27.04-04.05.2019
TRANSPORT: autokar
DOŚWIADCZENIE ŻEGLARSKIE: nie wymagane
WIEK UCZESTNIKÓW: bez ograniczeń, nasze dzieci rozpoczęły przygodę z żeglarstwem morskim, gdy miały kilka miesięcy
ZAPISY: Na zapisy czekamy do 20 grudnia 2018 r.
KOSZTY: bazując na naszych doświadczeniach będzie to ok. 1800 zł na osobę (transport z Polski, wyżywienie na jachcie, czarter jachtu, opłaty portowe, ubezpieczenie). Liczymy na to, że uda się nam pozyskać sponsorów, dzięki czemu koszt spadnie.

Jeśli jesteś zainteresowany, chcesz do nas dołączyć lub masz pytania czy wątpliwości napisz na adres: contact@kiddosailing.com, zadzwoń: 502 619 880 lub zajrzyj na:
https://www.facebook.com/events/504185410069460/